V četrtek, 9. 3. 2017 je na OŠ Jela Janežič potekalo že tradicionalno 17. državno računalniško tekmovanje, katerega se je letos udeležilo 12 šol. Po tekmovanju je sledil še razvedrilni program, ki je navdušil vse tekmovalce in tudi učitelje mentorje. Tekmovalci so se v športnem duhu pomerili v kegljanju. Organizatorji so nam razkazali tudi Naravoslovno učilnico v naravi s pestrim izborom listnatih in iglastih dreves, gozdno podrastjo ter številnimi gozdnimi prebivalci. Na sami prireditvi so nas učenci navdušili s gledališko predstavo z naslovom Zrcalce. Vrhunec organizatorjevega programa pa je bila podelitev priznanj in nagrad. Našo šolo sta zastopala Amar Ajdarpašič, ki se je pomeril v znanju Worda ter Žan Anton Štrajhar v znanju digitalne fotografije in PowerPointa. Oba učenca sta dosegla 4. mesto.

Čestitke!

 

Dostopnost