Učenke posebnega programa so si v četrtek, 30. marca, v spremstvu razredničarke Mojce Borštnar ogledale polete v Planici. Učenke so imele prav poseben privilegij, saj so si polete lahko ogledale z navijaške tribune.

O obisku Planice so zapisale: “Učenke OŠ 27. julij se zahvaljujemo zavarovalnici Triglav, ker nas je odpeljala v Planico. Večina izmed nas, si je v Planici prvič ogledala smučarske skoke. Navdušene smo bile nad izvrstno organizacijo saj smo poleg dobre malice in toplega čaja dobile tudi sponzorske kape in tatuje. Polete smo si ogledale kar s tribune, ki nam je nudila dober pogled na skakalnico. Med nami se je sprehajal kuža Pazi in z nami bučno navijal za naše slovenske Orle, zraven nas je navijal nekdanji predsednik Borut Pahor. Bravo Anže, Timi in Domen, ki ste nam pokazali odlično tekmo in v klasifikacijah zasedli prva tri mesta. Na prizorišču smo srečali Ceneta Prevca, ki nam je podaril sliko s podpisom. Za odlično razpoloženje so poskrbeli tudi glasbeniki Challe Salle, Eva Boto in Nipke, ki so med nas delili svoje avtograme in se z nami fotografirali. Želimo si, da nas zavarovalnica Triglav tudi v prihodnje tako lepo razveseljuje. Hvala!”

Dostopnost