V sredo, 5.10.2016, smo se s prvo skupino pohodnikov odpravili na 1. pohod v okviru planinskega kroA?ka. NaA? cilj so bile Nevlje, kjer smo si ogledali Mamutov most in reko Nevljico, kjer so naA?li okostje mamuta in ga hranijo v Prirodoslovnem muzeju Slovenije v Ljubljani.
Pot smo nadaljevali skozi vas Nevlje, kjer smo imeli malico na bliA?njem travniku. Kot v hribih in gorah, smo tudi mi vse smeti odnesli s seboj v A?olo.
Na poti nazaj smo si ogledali sotoA?je KamniA?ke Bistrice in Nevljice.
Nabrali smo divji kostanj, ki ga bomo uporabili za izdelavo kostanjeve kreme, ki je priporoA?ljiva proti krA?nim A?ilam in jo boste lahko kupili na naA?i stojnici v okviru trA?nice Okusi Kamnika, zadnji vikend v oktobru.
Utrujeni in brez A?uljev smo se vrnili na A?olsko igriA?A?e. Vsi se A?e veselimo naslednjega pohoda.

Dostopnost