Torek

Včerajšnji dan kje bil hladen in deževen, toda dobre volje in navdušenja nam ni primanjkovalo. dan smo preživeli v pokritem bazenu s toplo vodo, pekli smo sardele na žaru in jih degustirali. Med prostim časom smo napisali razglednice, likovno ustvarjali in reševali učne liste. Večer smo zaključili s telovadbo v fitnesu in ob družabnih igrah. Slike

Ponedeljek

Lepo pozdravljeni! Letos letujemo v Seči pri Portorožu. kljub temu, da nam ni pretirano vroče, uživamo v lepoti primorske pokrajine. Včeraj popoldne smo obhodili sečoveljski polotok, prav tako smo se kopali v morju. Dogodivščina je bila nepozabna. Zvečer pa smo se zelo utrudili v fitnesu.

Vsi smo super!Slike

Še  nekaj slik.

POMEMBNO OBVESTILO

Spoštovani starši in učenci!

V petek, 29. 09. 2017, bomo imeli DAN ŠOLE.

Ta dan vse šolske dejavnosti odpadejo. O nadomeščanju tega dne vas bomo pravočasno obvestili.

Hvala za razumevanje.

Ponedeljek

Lepo pozdravljeni! Letos letujemo v SeA?i pri PortoroA?u. kljub temu, da nam ni pretirano vroA?e, uA?ivamo v lepoti primorske pokrajine. VA?eraj popoldne smo obhodili seA?oveljski polotok, prav tako smo se kopali v morju. DogodivA?A?ina je bila nepozabna. ZveA?er pa smo se zelo utrudili v fitnesu.

Vsi smo super!Slike

Še nekaj slik.